SPORTA SPĒĻU RĪKOŠANA


Jau ir klāt aktīvās atpūtas sezona, kad vislabāk var apvienot patīkamo ar lietderīgo – sarīkojot sporta spēles, izklaidēt, saliedēt darba vai draugu kolektīvu vienlaikus ar aktīvu atpūtu. Sporta spēļu organizēšana nav vienas dienas jautājums, tapēc jo agrāk sāksim, jo labākas tās būs! Esam sagatavojoši pāris piedāvājumus, lai vieglāk orientēties kas, ko, kā un par cik!

Esam pacentušies un sagatavojuši lieliskus piedāvājumus par cenu kāda pieejama tikai sporta spēļu komplektā. Ekonomiskais un Standarta komplekts derēs kolektīviem, kuriem pašiem patīk organizēt un ir idejas sporta spēlēm, taču nav inventāra un tehniskā nodrošinājuma. Superkomplekts derēs, ja ir uzstādījums, ka jāatpūšas visam kolektīvam vai nav īsti laika gatavoties un vadīšana tiek uzticēta profesionālai komandai.

“EKONOMISKAIS” SPORTA SPĒĻU KOMPLEKTS

Skaņa sporta spēlēm kāzām ballītēmballem.lv pluss idejas sporta spēlēmDJ sporta spēlēm kāzām ballītēmballem.lv pluss idejas sporta spēlēmspēles sporta spēlēm

Ekonomiskais komplekts būs īstais, ja brauksiet ar bērniem un ir laiks un gribēšana pašiem aktīvi iesaistīties spēļu organizēšanā, taču ir vajadzīgs tikai tehniskais nodrošinājums. Sagādāsim apskaņošanu un dj pakalpojumus (6h), kā arī 10 spēles, kuras noderēs kā atsevišķi, tā stafetēs. Pārējais atkarīgs no vietas izvēles un pašu izdomas. Ideāli ies kopā ar klasiskajām spēlēm futbolu, tautas bumbu, volejbolu + jautrās stafetes izmantojot mūsu spēles.

Izmaksas: no 700Eur

“STANDARTA” SPORTA SPĒĻU KOMPLEKTS

Skaņa sporta spēlēm kāzām ballītēmballem.lv pluss idejas sporta spēlēmDJ sporta spēlēm kāzām ballītēmballem.lv pluss idejas sporta spēlēmsporta spēļu noma

Standarta komplekts arī prasa pašu iesaisti, taču komplektā iekļautas sarežģītākas un interesantākas spēles, kuras katru var izmantot kā atsevišķu spēli. Nordošināsim apskaņošanas apratūru, dj pakalpojumus sporta spēlēs un ballē, kā arī 10 “lielās” spēles. Pārējais atkarīgs no vietas izvēles un pašu izdomas. Der vietām, kurās nav iekārtoti spēļu laukumi vai ir ierobežota teritorija.

Izmaksas: no 1000Eur

“SUPERKOMPLEKTS” SPORTA SPĒLEM

Skaņa sporta spēlēm kāzām ballītēmballem.lv pluss idejas sporta spēlēmDJ sporta spēlēm kāzām ballītēmballem.lv pluss idejas sporta spēlēmsporta spēļu nomaballem.lv pluss idejas sporta spēlēmsporta spēļu vadītājsballem.lv pluss idejas sporta spēlēmsporta spēļu tiesneši

Superkomplekts, pilna servisa pakalpojums – būs īstais, ja gribat dot darbiniekiem atpūsties un uzticēt vadību mūsu profesionālajai komandai. Būs gan profesionāls vadītājs, tiesnešu brigāde, gan palīgpersonāls, apskaņošana, dj pakalpojumi , kā arī 10 mūsu spēles + aktivitātes vadoties no iespējām pasākuma norises vietā. Ir daudz dažādu papildopciju – komandu imidža veidošana, prāta spēles, atraktīva balle ar konkursiem utt. Viss sabalansējot izdomu un budžeta iespējas.
Daudz kas atkarīgs no cilvēku skaita, vecuma un vietas izvēles u.c. aspektiem.

Izmaksas: pēc vienošanās

P.S. Katrā situācijā vajag piemēŗoties dotajiem apstākļiem – sporta spēles ir radošs process un tajās nav federācijā apstiprinātu noteikumu, drīkst tā, kā vajag! Zvani 26003132, iepazīsimies, aprunāsimies un gan jau kaut kā spēsim jums palīdzēt i pasportot, i saliedēties! Lai veicas!

Call Now

Back to Top