AKTUĀLI

KORPORATĪVĀ DRUVA

Dzīve, darbi, bizness rit savu ritumu un mēs piepalīdzam ar savu artavu. Paviesojāmies skaistajā Apgunstes muižā. Darīšana gan sanāca tik skaņu lauciņā, jo izgaismojot varējām tik pielikt dažus akcentus – pati vieta jau bija izcila, i mājīga, i izgaismota! Iesakam! Arī semināri atsākušies – mēs piepalīdzam lai viss ir firmas krāsās un rada pareizu, atmiņā paliekošu noskaņu!
Starp citu arī Wellton Riverside SPA Hotel – teicama vieta, teicamā vietā ar izcilu terasi un skatu uz Gaismas pili! Arī iesakam! … un galu galā arī tehniski piepalīdzējām grupai “Bustah” pieliet Vecrīgas ielas ar saulainiem regejiem, kas latvju ārēs nemaz tik bieži netiek spēlēts!

Apgunstes muižā


Gaismu akcenti seminārā


“Bustah” koncertsVASARA 2020

Vasara, kā jau visiem, pagāja ierobežojumu zīmē. Tehniski atbalstijām dažādas mazas, bet jaukas mājas ballītes. Ij led virtenes kārām, i apskaņojām, ij vadījām muzikālas tūres pa zemēm, uz kurām izklaides nolūkos doties silti neiesaka.
Izbaudijām Baltijas burbuli un apceļojām dzimtās zemes āres un pamazām jau strādājām pie nākamā gada plāniem.

Privāts pasākums Berģos


Crazy Daisy Trio


Privāts pasākums TeikāLĪGOJAM!

Kā jau visi latvieši – arī ballem.lv Jāņos devās ieelpot Latvijas pļavu reibinošo smaržu, pavadīt un sagaidīt sauli. Šogad devāmies uz Balvu pusi piepalīdzēt organizācijā draugiem un viss izdevās lieliski: daba, noskaņa, dziesmas, dejas, smaržas – viss vienā sajūtu kamolā. Esam uzlādēti ar spēcinošu dabas enerģiju un gatavi ar pilnu sparu mesties pasākumu druvā. Ak jā, šoreiz sanāca ne tikai atbalstīt tehniski un ar “skatuves” noformējumu, bet arī pašiem pamuzicēt. Iepazīstieties – muzikantu apvienība “Odi”. Ceram ka arī jūs esat iedvesmojušies un gatavi vēl šovasar ko iespēt! Uz tikšanos!

Skatuves noformējums


Distancēšanās


Muzikantu apvienība “Odi”ESAM 25

Pamazām un lēnītēm ļaudis sāk atgriezties ielās, sanākt kopā viens otru satikt, arīdzan drusciņu paballēt … kaut tikai līdz 24.00. Jūtams liels atkalredzēšanās prieks, taču drusku gan rezervēti, jo pa šiem mēnešiem iekoptās 2m distancēšanās iemaņas nav nekur zudušas. Mēs ticam, ka līdz Jāņiem kroņvīruss būs prom un ar ozollapu vainagiem galvās – aizsardzībai, varēsim iet pļavās un dziedot sagaidīt Sauli.

Amberlight


Kāzu jubileja


Dzintara istabaCOVID 19

2008. gads nervozi stūrītī pīpē – viņa slavas laiki nu ir beigušies…
Ar “nelielu” supervaroņa COVID-19 palīdzību triumfē 2020.gads, pulējot ancuku uzvaras iznācienam un solot, ka mēs vēl ilgi viņu atcerēsimies…
Ko darām mēs? Nedaudz slēpjamies, drusku sargājamies un gaišā piemiņā paturam konsolidāciju, pārstukturizāciju un daudzas citas “grācijas”, kuru pūles mūs nobiedēt izrādījās veltīgas un viņu briesmīgie kostīmi īrēti…
Mēs, kas jau esam bruņoti ar pingvīnu saspiešanās tehnoloģijām, tagad joņiem apgūstam jaunas – retināšanās – iemaņas, taču panikā nekrītam un ķepurosimies, kā nu protam.
Lai arī šobrīd viss notiek kā dīvainā pasakā, zināms, ka visas pasakas reiz beidzas, turklāt pārsvarā laimīgi. Domājams, arī šī!
Ja nu strādāšana no mājām novedīs pie pārlieku lielas mazkustības vai arī šķitīs, ka mīļais kolektīvs pēc pašizolācijas vairs nav tāds pats kā agrāk – neliels saliedējoši sportisks pasākums kolektīvā atgriezīs mundrumu un radošo garu!
LAI MUMS VISIEM VEICAS!

Klasiskas spēles


Netradicionālas spēles


StafetesSporta spēles, saliedēšanas pasākumi un kāzas – topā arī šogad!

ballem.lv kāzas
Nu pat kā garām jau Ziemassvētku un Jaungada pasākumu maratons, jauki sagaidīta jaunā dekāde. Varētu itkā drusku atlaist uzņemto tempu, taču aktīvi jāgatavojas vasaras sezonai – un mums ir ko darīt! Ir padomā jaunas spēles saliedēšanās pasākumiem, kuras jādabon gatvas pēc iespējas ātrāk, jo daba izskatās ir nolēmusi mūs sildīt spēcīgāk, nekā citus gadus. Kamēr gatavojam jaunas izklaides – uzmetat aci dažām mūsu gada nogales pasākumu bildēm!

 


SPORTA SPĒĻU ORGANIZĒŠANA

ballem.lv sporta spēles
ballem.lv sporta spēles
Sporta spēles – teicams pasākums cīņasspēju palielināšanai kolektīvā. Sportiski radošas aktivitātes labi izvēdina galvu no uzkrātas rutīnas un rada jaunus saskarsmes punktus uzņēmuma nervu sistēmā! Sporta spēles lielākoties tendētas uz komandas sadarbību nevis fizisko varēšanu, taču bez izkustēšanās arī neiztikt!KĀZU DJ / KĀZU MUZIKANTI / SKAŅU UN GAISMU TEHNIKA

ballem.lv kāzas
ballem.lv kāzas
Kāzās mūsu palīdzība noteikti noderēs,ja Jūsu kāzu svinības rīko vedēji un ir vajadzīgs tehniskais atbalsts – skaņu un gaismu tehnika un muzikālā daļa – kāzu DJ vai kāzu muzikanti. Protams, neliegsim padomu un dalīsimies pieredzē i ēdināšanas, i dekorēšanas jomā! Sudraba kāzas vai zelta kāzas arī skaitās un rūpēsimies lai būtu ne sliktāk kā īstajās!


Call Now

Back to Top