SPORTA SPĒLES

ballem.lv sporta spēļu organizēšana

Sporta spēļu organizēšana

Ja esat nokļuvuši šeit, tad visdrīzāk sporta spēļu idejas aizmetnis jau galvā ir un ne brīdi neliek mieru :). Lai viss izdotos vajadzīga tik gribēšana un tehniskais aprīkojums. Mēs piedāvājam gan pilna servisa pasākumu – jūs definējat vēlmes, mēs piemeklējam risinājumus un tos realizējam, gan palīdzību spēļu rīkošanā – lielumu gribat darīt paši, vajadzīgs tik tehnisks atbalsts kādās konkrētās pozīcijās.

Lasīt vairāk ->

Ko atradīsit šai sadaļā?

Šeit atradīsiet gan atraktīvām sporta spēlēm, gan piemājas dārzam noderīgas spēles – gan labi zināmas, taču savādākas, gan pilnīgi jaunas ar dažādu sporta veidu elementiem. Lielais vairums spēļu patiks kā bērniem, tā pieaugušajiem un vairāk prasa atraktivitāti un izdomu, nekā labu fizisko sagatavotību, tapēc ir piemērotas jauktām grupām kā vecumu, tā varēšanas ziņā. Draugu kompānija ar bērniem vai darba kolektīva korporatīvais pasākums – te atradīsit meklēto!

Vai nomājot vairākas spēles sanāk lētāk?

Jā, protams! Sporta spēļu organizēšana nav vienkāršs process un vienmēr ir jādomā arī par finansiālo pusi. Nomājot vairākas spēles sanāk lētāk. Spēles dalās divās kategorijās – mazās un lielās.

Spēļu kategorija / Nomas periods Diena
(līdz 24h)
Nedēļas nogale
(no Pk līdz P)
Nedēļa
(7 dienas)
Mazās spēles 10gab.
(Atmiņas spēle, Desas 3d, Domino, Ķieģeļi, Rubiks Kubiks, Septiņi, Skaitļu Puzle, Trīsstūru Domino, Zivis)
120,- € 180,- € 240,- €
Lielās spēles 10gab.
(Dambrete, Dārza Biljards, Dārza Minifutbols, Galda Teniss, Jautrais Florbols, Lidojošie Maisi, Lielā Jenga, Lielie Riņķi, Riču Raču, Rinķi, Tetris)
300,- € 450,- € 600,- €

* cenas norādītas ar PVN
Iespējamas arī citas atlaižu konfigurācijas, taču tas atrunājams atsevišķi. Sagatavošanā vēl daudzas spēles, tapēc sekojiet līdzi jaunumiem vai zvaniet un tad jau sarunāsim!

Uzmanību!

Iekļaujot spēles stafetēs, kā atraktīvus elementus, var panākt ideālu balansu starp sportisko un atraktīvo! Uzmanieties, sporta spēļu organizēšana izraisa atkarību un daudzi kolektīvi nu bez tām nevar iztikt ne vasaru, bet daži pat taisa tās arī ziemā!

[post_grid id=”186″]

Call Now

Back to Top