KOMANDA

pasākumu dj, kāzu dj, dj sporta spēlēm

Lielai daļai no BALLEM.LV komandas ir pat vairāk kā 20 gadu pieredze šai sfērā. Šo gadu laikā uzkrātā pieredze un muzikālā bagāža ļauj realizēt jūsu ieceres maksimāli tuvu iedomātajam. Ir spēlētas ballītes gan pārdesmit, gan pāris tūkstošiem ballētāju, kāzas, jubilejas, sporta spēles.

DJ

INGUS VIKLIS

dīžeji kāzām sporta spēlēm

Klubu rezidentūras pionieris spēlējis “Bimini”, “Slepenajā Eksperimentā”, “Pepsi Forumā”, “Zup Zup Lounge” un “Essential” u.c. Patīk eklektika – vairāku stilu un mūzikas novirzienu jaukšana kopā. Roks, popmūzika, disko, latviešu “zelta klasika” + drusku elektronikas – kas gan var būt labāks par šo! 🙂

ED DE DANO

kāzu dīžeji labs dj sporta spēlēm

Patīk laba elektronika, nav sveša arī aktuālā deju mūzika un protams, ballem.lv DJ galvenā kopīgā iezīme – eklektiska ievirze. 60-tie, 70-tie, 80-tie – pareizā laikā un vietā der vēl joprojām! Rezidējis “Sarkanā”, “Opium” u.c. Pašlaik sastapsiet “Skyline” un “Sapņos un Kokteiļos”.

PASĀKUMU VADĪTĀJI

ELVIS JANSONS

sporta spēļu vadītājs

Sporta spēļu speciālists, radio un TV personība – pats sporto un citus iedvesmo. Vadījis ne tikai daudzumu sporta spēļu, bet arī stāstijis mums par notikumiem lielākajās no tām – Olimpiskajās spēlēs!

LAURIS LIZBOVSKIS

labs sporta spēļu vadītājs

Sporta spēļu speciālists, TV personība – vienmēr uz portiskā viļņa! Liela pieredze sporta spēļu vadīšanā, taču bieži jābūt citu notikumu epicentrā! Nenoguļat, vasara ir īsa!

Kas ir dīdžeju repertuārā?

Repertuārā, protams, visu laiku ballīšu klasika no 60-tajiem līdz mūsdienām, jo izklaides pasākumos ar lielu dalībnieku vecumu vai gaumju atšķirību tas ir bezmaz vai vienīgais risinājums. Tematiskie pasākumi, cita lieta. Mūzika kāzās spēlē svarīgu lomu un jāatceras ka kāzas ir notikums ne tikai jaunajam pārim, bet arī vecākiem, tāpēc repertuāra saskaņošana ar kāzu dj ir ļoti svarīga. Kāzu mūziku izvēlamies ar latvisku ievirzi (zelta klasika) + klasiskie ārzemju hiti, aktuālie hiti + nedaudz elektronikas, pa kādam jau nospēlējam, taču krievu hiti un hip-hops nebūs mūsu lauciņš …

Vai tas ir viss ko mēs varam nodrošināt?

Mājaslapā esošie piedāvājumi sniedz tikai aptuvenu ieskatu maza un vidēja lieluma pasākumu – kāzu, draugu vai darbinieku ballītes minimālajās izmaksās, lai jūs apmēram varētu saprast kāds budžets nepieciešams un kas vairāk varētu derēt tieši jums. Vidēji lieliem un lieliem pasākumiem izmaksas variē ļoti lielās robežās un bez kaut aptuvena vēlmju uzmetuma nav iespējams tās noteikt.

Atlaides un piebildes

Visizdevīgāk ir ņemt komplektus vai aktuālos piedāvājumus! Par apjoma vai cita veida atlaidēm vai papildus iespējām var uzzināt zvanot pa tālruni 26003132.

Call Now

Back to Top