PAKALPOJUMI


 

 

Kā nav divu vienādu cilvēku, tā nav arī divu vienādu pasākumu, pat tad ja ko mēģina atkārtot. Tāpat arī ar pasākuma veidošanās posmu – tiekamies, saprotam klientu vēlmes, budžetu un tālāk jau radam vīziju ar gaidāmā pasākuma aprisēm. Laika gaitā ir izveidojusies pašiem sava tehniskā bāze. Pašiem savas spēles sporta spēlēm, skaņu un gaismu tehnika, dekori, atrasti labi partneri – spēļu ražotāji, tiesneši, ēdinātāji, pasākumu vadītāji un daudz citu specifisku sīku pakalpojumu sniedzēju, kas beigās arī veido labu un veiksmīgu pasākumu, jo, kā zināms, spēks ir detaļās! Korporatīvie pasākumi ir kā puzle – liksim šo puzli kopā!


 

SPORTA SPĒĻU RĪKOŠANA


Darbinieku sporta spēles – teicams līdzeklis cīņasspēju palielināšanai kolektīvā. Sportiski radošas aktivitātes labi izvēdina galvu no uzkrātas rutīnas un rada jaunus saskarsmes punktus uzņēmuma nervu sistēmā! Sporta spēles lielākoties tendētas uz komandas sadarbību nevis fizisko varēšanu, taču bez izkustēšanās arī neiztikt! Iespējama atsevišķa programma bērniem, kuri paralēli pieaugušajiem startē bērnu varēšanai pielāgotās disciplīnās ar kopīgu ieskaiti!

Klasiskas spēles


Netradicionālas spēles


Stafetes 

KĀZAS


Viens no skaistākajiem mirkļiem dzīvē, kas nedrīkst neizdoties. Katram savs dzīves redzējums un arī sapnis par savām kāzām. Lai arī kādas tās iedomājaties klasiskas, latviskas vai alternatīvas – līdzēsim kā varēsim!

Klasiskas


Latviskas


Alternatīvas 

JUBILEJAS / PRIVĀTI PASĀKUMI


Jubilejas, dzimšanas dienas vai vienkāši kaimiņu sanākšana savstarpējo attiecību stiprināšanai un veidošanai. Arsenālā, protams, klasika – konkursi, atjautības uzdevumi, prāta spēles, laba mūzika visām gaumēm un dvēseles noskaņojumiem.

Kaimiņu dienas


Jubilejas


Privātas ballītes 

KORPORATĪVĀ BALLĪTE


Lielās balles mazā māsa – maza, jauka un forša. Palīdzam arī mazā biznesa pārstāvjiem pateikties saviem darbiniekiem un partneriem par padarīto arī gadījumos, ja budžets nav liels vai arī kolektīvs ir labi sastrādājies un paši ar prieku organizē savu atpūtu un ir vajadzīgs tikai neliels tehnisks atbalsts. Korporatīvā ballīte ir iespējama un vajadzīga ne tikai lieluzņēmumiem, tāpēc palīdzēsim un atbalstīsim katru klientu.

Ballīšu DJ


Telpu dekori


Spēles un konkursi 

SEMINĀRI / SPORTA PASĀKUMI


Palīdzam semināru rīkotājiem apskaņot un īpaši noformēt seminārus,prezentācijas firmas korporatīvajās krāsās. Ar uzmundrinošu un aktīvu muzikālo fonu radam labu gaisotni sporta pasākumumu un apbalvošanas ceremoniju laikā – būs gan fanfāras, gan “We Are The Champions” pareizā laikā un no pareizās vietas!

Sporta pasākumi


Apbalvošanas ceremonijas


Atbalsts sacensību laikā 

KORPORATĪVĀ BALLE


Balle – ne velti šo maģisko vārdu esam likuši mūsu nosaukumā, jo tajā ielikta tikai tai piemītošā sevišķā gaisotne, kura katrā rada svētku un brīnuma sajūtu, bet lai to realizētu jāiegulda liels, pamatīgs darbs un ja tas ir izdarīts, tad atliek tik ļauties pasakas burvībai un svinēt! Uzņēmuma balle ir īstā reize, kad realizēt daudzas trakas idejas – daram to kopā!

Laba vietas izvēle


Mājīga atmosfēra


korporatīvā balle

Dzīvā mūzika


muzikanti svinībām


 

BANKETI


ballem.lv ir izveidojusies laba sadarbība ar restorānu “Garāža”, kurš piedāvā visdažādākā veida gan izbraukuma banketus, gan slēgtos pasākumus: – sākot no nelielām kafijas pauzēm konferenču starplaikos – beidzot ar apjomīgiem korporatīvajiem pasākumiem. Profesionāļu komanda banketu apkalpošanas jomā darbojas jau vairāk kā 10 gadus, tāpēc jebkurai situācijai, jebkuram pasākumam spēs atrast piemērotāko risinājumu, lai viss būtu izdevies.

Uzkodas


Dzērieni


Salāti


Call Now

Back to Top