BLOGS

60.GADU JUBILEJA

 

Jauki paballēt nekad nav par vēlu! Var klasiskā stilā pie klātiem galdiem … un var modernākā atmosfērā ar bāriņu, uzkodām, spēlēm un dejām! Bijām liecinieki, ka 60.gados vēl mierīgi var dejot i salsu, i rokenrolu nu un protams uzšīberēt kādu valsīti! Ballem.lv – kā vienmēr ar tehnisko nodrošinājumu skaņa, gaisma un DJ. Priekā!

Pamazām sākam


Jubilejas torte


Ballējam, neguļamGAISMAS LMA KARNEVĀLA PREPĀRTIJĀ

Pielikām savas piecas kapeikas LMA karnevāla pasākumu sērijas ietvaros un izgaismojām LMA Preparty kultūra centrā “M/Darbnīca”. Lai labāk spētu piemēroties dažādām telpām un rast jaunus risinājumus koncertu izgaismošanā paši izgatavojām statīvu sēriju piemērotu salonveida jazz/acoustic koncertiem vai nelielām korporatīvajām ballītēm. Ar rezultātu esam
apmierināti un šo risinājumu izmantosim uz priekšdienām.

M/Darbnīca


Pie bungām Ivars Arutjunjans


Pirms koncertaGANDRĪZ PĒDĒJĀ DISKOTĒKA KLUBĀ “PIENS”

Kā jau šai pasaulē pierasts, viss reiz sākas … un reiz beidzas. Tādā vai citādā formā visu kluba “Piens” pastāvēšanas laiku ballem.lv ar to sadarbojās. I ballītes ir spēlētas, gan diskusijas par un ap latviešu populāro mūziku rīkotas, gan palīdzēts ar gaismu tehniku pasākumos! Nospēlējām arī gandrīz pēdējo balli, tāteikt pavadījām “Pienu” ceļā uz Piena ceļu!

Klubs “Piens”


Diskusija: Latviešu dziesmu teksti


Pirmspēdējā ballīte klubā “Piens”PRIVĀTO BALLĪŠU DJ UN TEHNISKAIS NODROŠINĀJUMS

Mūsu īsās vasaras visi steidz izmantot lai labi atpūstos un priecātos kopā ar draugiem slēgtā lokā, bet brīvā nepiespiestā gaisotnē. Vieni dejo “Silent disko” austiņās cienot kaimiņus un meža iemītniekus, citi muzicē paši un izklaidē gan sevi, gan ciemiņus un trešie sarīko savu mini festivālu! Mēs cenšamies katram palīdzēt piepildīt savas ieceres! Lai dzīvo vasara!

Silent Disco


Muzikanti samēģina …


Neliels festivāliņšKĀZU APSKAŅOŠANA UN KĀZU DJ

Mūsdienās internacionālas kāzas vairs nav retums. Arī pusmūža vecumā laimējas atrast savu otro pusīti. Kāzas notika divās vietās. Anglijā ievērojot – angļu un Latvijā – latviešu tradīcijas. Bija viss – i mičošana, i danči, i “Laimas Muzikanti” nodeva godam un DJ iestarpinot pa dažam angliskam akcentam turēja viesus uz deju plača – viss sanāca godam! All you need is love!

Aparāti jau sastellēti


Pirmā deja


Un danči …SKAŅU UN GAISMU TEHNIKA PASĀKUMIEM

Vasara, protams, korporatīvo saliedēšanās pasākumu laiks. Palīdzējām noorganizēt ballīti sabraukušajiem no visām trim Baltijas valstīm. Izmantojot minimumu tehnisko līdzekļu tika iegriezta forša, krāsaina balle!

Pamazām jau tumst


Sagaidam māksliniekus


Un ballīte var sāktiesKORPORATĪVĀ DRUVA

Dzīve, darbi, bizness rit savu ritumu un mēs piepalīdzam ar savu artavu. Paviesojāmies skaistajā Apgunstes muižā. Darīšana gan sanāca tik skaņu lauciņā, jo izgaismojot varējām tik pielikt dažus akcentus – pati vieta jau bija izcila, i mājīga, i izgaismota! Iesakam! Arī semināri atsākušies – mēs piepalīdzam lai viss ir firmas krāsās un rada pareizu, atmiņā paliekošu noskaņu!
Starp citu arī Wellton Riverside SPA Hotel – teicama vieta, teicamā vietā ar izcilu terasi un skatu uz Gaismas pili! Arī iesakam! … un galu galā arī tehniski piepalīdzējām grupai “Bustah” pieliet Vecrīgas ielas ar saulainiem regejiem, kas latvju ārēs nemaz tik bieži netiek spēlēts!

Apgunstes muižā


Gaismu akcenti seminārā


“Bustah” koncertsVASARA 2020

Vasara, kā jau visiem, pagāja ierobežojumu zīmē. Tehniski atbalstijām dažādas mazas, bet jaukas mājas ballītes. Ij led virtenes kārām, i apskaņojām, ij vadījām muzikālas tūres pa zemēm, uz kurām izklaides nolūkos doties silti neiesaka.
Izbaudijām Baltijas burbuli un apceļojām dzimtās zemes āres un pamazām jau strādājām pie nākamā gada plāniem.

Privāts pasākums Berģos


Crazy Daisy Trio


Privāts pasākums TeikāLĪGOJAM!

Kā jau visi latvieši – arī ballem.lv Jāņos devās ieelpot Latvijas pļavu reibinošo smaržu, pavadīt un sagaidīt sauli. Šogad devāmies uz Balvu pusi piepalīdzēt organizācijā draugiem un viss izdevās lieliski: daba, noskaņa, dziesmas, dejas, smaržas – viss vienā sajūtu kamolā. Esam uzlādēti ar spēcinošu dabas enerģiju un gatavi ar pilnu sparu mesties pasākumu druvā. Ak jā, šoreiz sanāca ne tikai atbalstīt tehniski un ar “skatuves” noformējumu, bet arī pašiem pamuzicēt. Iepazīstieties – muzikantu apvienība “Odi”. Ceram ka arī jūs esat iedvesmojušies un gatavi vēl šovasar ko iespēt! Uz tikšanos!

Skatuves noformējums


Distancēšanās


Muzikantu apvienība “Odi”ESAM 25

Pamazām un lēnītēm ļaudis sāk atgriezties ielās, sanākt kopā viens otru satikt, arīdzan drusciņu paballēt … kaut tikai līdz 24.00. Jūtams liels atkalredzēšanās prieks, taču drusku gan rezervēti, jo pa šiem mēnešiem iekoptās 2m distancēšanās iemaņas nav nekur zudušas. Mēs ticam, ka līdz Jāņiem kroņvīruss būs prom un ar ozollapu vainagiem galvās – aizsardzībai, varēsim iet pļavās un dziedot sagaidīt Sauli.

Amberlight


Kāzu jubileja


Dzintara istabaCOVID 19

2008. gads nervozi stūrītī pīpē – viņa slavas laiki nu ir beigušies…
Ar “nelielu” supervaroņa COVID-19 palīdzību triumfē 2020.gads, pulējot ancuku uzvaras iznācienam un solot, ka mēs vēl ilgi viņu atcerēsimies…
Ko darām mēs? Nedaudz slēpjamies, drusku sargājamies un gaišā piemiņā paturam konsolidāciju, pārstukturizāciju un daudzas citas “grācijas”, kuru pūles mūs nobiedēt izrādījās veltīgas un viņu briesmīgie kostīmi īrēti…
Mēs, kas jau esam bruņoti ar pingvīnu saspiešanās tehnoloģijām, tagad joņiem apgūstam jaunas – retināšanās – iemaņas, taču panikā nekrītam un ķepurosimies, kā nu protam.
Lai arī šobrīd viss notiek kā dīvainā pasakā, zināms, ka visas pasakas reiz beidzas, turklāt pārsvarā laimīgi. Domājams, arī šī!
Ja nu strādāšana no mājām novedīs pie pārlieku lielas mazkustības vai arī šķitīs, ka mīļais kolektīvs pēc pašizolācijas vairs nav tāds pats kā agrāk – neliels saliedējoši sportisks pasākums kolektīvā atgriezīs mundrumu un radošo garu!
LAI MUMS VISIEM VEICAS!

Klasiskas spēles


Netradicionālas spēles


StafetesSporta spēles, saliedēšanas pasākumi un kāzas – topā arī šogad!

ballem.lv kāzas
Nu pat kā garām jau Ziemassvētku un Jaungada pasākumu maratons, jauki sagaidīta jaunā dekāde. Varētu itkā drusku atlaist uzņemto tempu, taču aktīvi jāgatavojas vasaras sezonai – un mums ir ko darīt! Ir padomā jaunas spēles saliedēšanās pasākumiem, kuras jādabon gatvas pēc iespējas ātrāk, jo daba izskatās ir nolēmusi mūs sildīt spēcīgāk, nekā citus gadus. Kamēr gatavojam jaunas izklaides – uzmetat aci dažām mūsu gada nogales pasākumu bildēm!

 

Call Now

Back to Top