Kāzu ceramoniju komplekts

ballem.lv kāzu ceramoniju_komplekts

Komplektā ietilpst:
2x JBL EON 515XT (2x625W)
2x skandu statīvi
1x “Shure” radio mikrofons
1x “K&M” mikrofona statīvs
1x “Yamaha” MG102c pults
1x Vadu komplekts
1x Tehniskais personāls
1x transports
CENA: no 80 EUR

Ko nodrošina šī skaņas aparatūra?

Šis komplekts ir domāts kāzu ceramoniju apskaņošanai un ietver sevī minimālos tehniskos līdzekļus kāzu ceramoniju apskaņošanai. Jāņem vērā, ka visur apstākļi nav vienādi, tapēc labāk iepriekš pakonsultēties.

Uzstadīšana un transports

Komplektu ir iespējams izīrēt tikai ar tehnisko personālu. Iespējama arī komplekta īre bez tehniskā personāla un DJ, taču mums jābūt pārliecinātiem par īrnieka profesionalitāti. Iespējams mainīt arī tehnisko konfigurāciju pielāgojoties vajadzībām – papildus izgaismošana, papildus mikrofonu uzstādīšana, muzikantu apskaņošana vai papildus jaudas pievienošana. Komplekti ir izdevīgi, jo izīrējot atsevišķi sanāk dārgāk un nav pašiem jārūpējas par uzstādīšanu/novākšanu, transportēšanu, uzraudzību, ietaupa kaudzi laika un nervu – ballējoties un galvenais pēc balles, ne par ko nesāp galva!

Atlaides un piebildes

Darba dienās iespējamas atlaides. Atlaides arī pastāvīgiem klientiem un draudzīgām pasākumu aģentūrām. Transportēšana iekļauta tikai 50km radiusā ap Rīgu. Ja tālāk, tad apmēram + 10Eur/100km. Zvaniet un gan jau ko sarunāsim!

Call Now

Back to Top