AKTUĀLI

Sporta spēles, saliedēšanas pasākumi un kāzas – topā arī šogad!

ballem.lv kāzas
Nu pat kā garām jau Ziemassvētku un Jaungada pasākumu maratons, jauki sagaidīta jaunā dekāde. Varētu itkā drusku atlaist uzņemto tempu, taču aktīvi jāgatavojas vasaras sezonai – un mums ir ko darīt! Ir padomā jaunas spēles saliedēšanās pasākumiem, kuras jādabon gatvas pēc iespējas ātrāk, jo daba izskatās ir nolēmusi mūs sildīt spēcīgāk, nekā citus gadus. Kamēr gatavojam jaunas izklaides – uzmetat aci dažām mūsu gada nogales pasākumu bildēm!

 


SPORTA SPĒĻU ORGANIZĒŠANA

ballem.lv sporta spēles
ballem.lv sporta spēles
Sporta spēles – teicams pasākums cīņasspēju palielināšanai kolektīvā. Sportiski radošas aktivitātes labi izvēdina galvu no uzkrātas rutīnas un rada jaunus saskarsmes punktus uzņēmuma nervu sistēmā! Sporta spēles lielākoties tendētas uz komandas sadarbību nevis fizisko varēšanu, taču bez izkustēšanās arī neiztikt!KĀZU DJ / KĀZU MUZIKANTI / SKAŅU UN GAISMU TEHNIKA

ballem.lv kāzas
ballem.lv kāzas
Kāzās mūsu palīdzība noteikti noderēs,ja Jūsu kāzu svinības rīko vedēji un ir vajadzīgs tehniskais atbalsts – skaņu un gaismu tehnika un muzikālā daļa – kāzu DJ vai kāzu muzikanti. Protams, neliegsim padomu un dalīsimies pieredzē i ēdināšanas, i dekorēšanas jomā! Sudraba kāzas vai zelta kāzas arī skaitās un rūpēsimies lai būtu ne sliktāk kā īstajās!


Call Now

Back to Top