DJ pakalpojumi: “Ekonomiskais komplekts 2”

Kāzu pasākumu ballīšu ekonomiskais komplekts
ballem.lv dj pakalpojumi kāzu dj

Komplektā ietilpst:
DJ pakalpojumi, uzstādīšana, apkalpošana
2x ElektroVoice ELX 115 (2x700W)
2x tumbu statīvi
1x Shure mikrofoni
1x K&M mikrofona statīvs
1x Vadu komlekts
4x JBSystems LED prožektori
CENA: no 220 EUR

Ko nodrošina šī skaņas aparatūra?

Šis komplekts ir domāts līdz 70m2 iekštelpām un derēs nelielu telpu apskaņošanai. Jāņem vērā, ka “Ekonomiskais komplekts 2” jau nes nosaukumā savu jēgu – ir ekonomisks, taču tehniski varētu būt labāks. Runai, konferenču apskaņošanai un prezentācijām pietiks pilnībā, mazu deju placīti arī var apskaņot, tomēr lielākai vai specifiskas formas telpai var izrādīties par mazu. Jāizvērtē katra situācija atsevišķi. Mazas kāzas šaurā draugu un radu lokā, bērnu ballīte, seminārs vai vienkārši jubileja, draugu ballīte kafejnīcā – šis būs īstais risinājums!

DJ pakalpojumi

Komplektā ietilpst dj pakalpojumi 6h garumā, prožektoru komplekts telpas izgaismošanai, mikrofons uzrunām. Par cik esam vairāku dj apvienība un katram ir specializācija tai vai citā mūzikas žanrā, tad spēsim savā lokā atrast kādu, kurš labi pārzinās izvēlēto stilistiku. Papildus dj pakalpojumos ietilpst: palidus darba stundas, specifiska muzikālā materiāla atlase, konkursu vai atrakciju muzikālā materiāla izveide utml. DJ pakalpojumos neietilpst pasākuma vadīšana. Dj protams var piepalīdzēt ar apziņošanu vai sveikt jubilāru, taču pasākumu vadīšana ir pasākumu vadītāju kompetence.

Citi risinājumi

Komplektu ir iespējams izīrēt arī bez dj pakalpojumiem, taču ar tehnisko personālu. Dažkārt semināros un prezentācijās vajag tikai tehniski uzraudzīt lai nenotiek kāds neparedzēts misēklis. Iespējama arī komplekta īre bez tehniskā personāla un DJ, taču mums jābūt pārliecinātiem par īrnieka profesionalitāti. Iespējams mainīt arī tehnisko konfigurāciju pielāgojoties vajadzībām – papildus izgaismošana, papildus mikrofonu uzstādīšana, muzikantu apskaņošana vai papildus jaudas pievienošana. Komplekti ir izdevīgi, jo izīrējot atsevišķi sanāk dārgāk un nav pašiem jārūpējas par uzstādīšanu/novākšanu, transportēšanu, uzraudzību, ietaupa kaudzi laika un nervu – ballējoties un galvenais pēc balles, ne par ko nesāp galva!

Atlaides un piebildes

Darba dienās iespējamas atlaides. Atlaides arī pastāvīgiem klientiem un draudzīgām pasākumu aģentūrām. Transportēšana iekļauta tikai 50km radiusā ap Rīgu. Ja tālāk, tad apmēram + 10Eur/100km. Zvaniet un gan jau ko sarunāsim!

Call Now

Back to Top