“Ekonomiskais” ballīšu komplekts

“Ekonomiskais” ballīšu komplekts

Kāzu pasākumu ballīšu ekonomiskais komplekts
ballem.lv kāzu mūzika dj pakalpojumi

Komplektā ietilpst:
2x JBL EON 515XT (2x625W)
2x skandu statīvi
1x Shure SM48 mikrofons
1x K&M mikrofona statīvs
1x Vadu komplekts
4x JBSystems LED prožektori
1x Tehniskais personāls
CENA: no 90 EUR

Ko nodrošina šī skaņas aparatūra?

Šis komplekts ir domāts līdz 50m2 iekštelpām un derēs mazu telpu apskaņošanai. Jāņem vērā, ka “Ekonomiskais komplekts” jau nes nosaukumā savu jēgu – ir ekonomisks, taču tehniski varētu būt labāks. Runai, konferenču apskaņošanai un prezentācijām pietiks pilnībā, mazu deju placīti arī var apskaņot, tomēr lielākai vai specifiskas formas telpai var izrādīties par mazu.Jāizvērtē katra situācija atsevišķi. Mazas kāzas šaurā draugu un radu lokā, bērnu ballīte, seminārs vai vienkārši jubileja, draugu ballīte kafejnīcā – šis būs īstais risinājums!

Uzstadīšana un transports

Komplektu ir iespējams izīrēt tikai ar tehnisko personālu. Iespējama arī komplekta īre bez tehniskā personāla un DJ, taču mums jābūt pārliecinātiem par īrnieka profesionalitāti. Iespējams mainīt arī tehnisko konfigurāciju pielāgojoties vajadzībām – papildus izgaismošana, papildus mikrofonu uzstādīšana, muzikantu apskaņošana vai papildus jaudas pievienošana. Komplekti ir izdevīgi, jo izīrējot atsevišķi sanāk dārgāk un nav pašiem jārūpējas par uzstādīšanu/novākšanu, transportēšanu, uzraudzību, ietaupa kaudzi laika un nervu – ballējoties un galvenais pēc balles, ne par ko nesāp galva!

Atlaides un piebildes

Darba dienās iespējamas atlaides. Atlaides arī pastāvīgiem klientiem un draudzīgām pasākumu aģentūrām. Transportēšana iekļauta tikai 50km radiusā ap Rīgu. Ja tālāk, tad apmēram + 10Eur/100km. Zvaniet un gan jau ko sarunāsim!

Call Now

Back to Top