Kāzu DJ: “Standarta Komplekts”

Kāzu dj pasākumu ballīšu standarta komplekts
Kāzu dj standarta komplekts ballem.lv

Komplektā ietilpst:
DJ pakalpojumi, uzstādīšana, apkalpošana
2x JBL EON 515XT (2x625W)
2x JBL MP418SP (2x600W)
2x tumbu statīvi
2x Shure mikrofoni
2x K&M mikrofona statīvs
2x Vadu komplekts
6x JBSystems LED prožektori
CENA: no 300 EUR

Ko nodrošina šī skaņas aparatūra?

Šis komplekts ir domāts līdz 50-100m2 iekštelpām un derēs standarta svinību apskaņošanai. Standarts ir standarts – nekas šiks, taču nodrošinās normāli apskaņotu un izgaismotu telpu. Pamatā domāts kāzu dj, neliela kolektīva korporatīvajām ballēm vidēja lieluma viesu namu deju plačos.

DJ pakalpojumi

Komplektā ietilpst dj pakalpojumi 6h garumā. Par cik esam vairāku dj apvienība un katram ir specializācija tai vai citā mūzikas žanrā, tad spēsim savā lokā atrast kādu, kurš labi pārzinās izvēlēto stilistiku. Kāzu dj protams jau pirms kāzu dienas ir jāiepazīstas ar scenāriju, vajadzīgo muzikālo materiālu mičošanai, pirmajai dejai, konkursiem un dažkārt arī otrajai dienai.

Papildus DJ pakalpojumi

Papildus dj pakalpojumi ir: palidus darba stundas, specifiska muzikālā materiāla atlase, konkursu vai atrakciju muzikālā materiāla izveide utml. Dj protams var piepalīdzēt ar apziņošanu vai sveikt jubilāru, bet pasākumu vadīšana ir pasākumu vadītāju kompetence.

Citi risinājumi

Komplektu ir iespējams izīrēt arī bez dj pakalpojumiem – ar tehnisko personālu, ja ir pašiem savs dj un vajag tikai tehniski uzraudzīt. Iespējama arī komplekta īre bez tehniskā personāla un DJ, taču mums jābūt pārliecinātiem par īrnieka profesionalitāti. Iespējams mainīt arī tehnisko konfigurāciju pielāgojoties vajadzībām. Komplekti ir izdevīgi, jo izīrējot atsevišķi sanāk dārgāk un nav pašiem jārūpējas par uzstādīšanu/novākšanu, transportēšanu, uzraudzību, ietaupa kaudzi laika un nervu – ballējoties un pēc balles, ne par ko nav jāuztraucas!

Atlaides un piebildes

Darba dienās iespējamas atlaides. Atlaides arī pastāvīgiem klientiem un draudzīgām pasākumu aģentūrām. Transportēšana iekļauta tikai 50km radiusā ap Rīgu. Ja tālāk, tad apmēram + 10Eur/100km. Zvaniet un gan jau ko sarunāsim!

Call Now

Back to Top