Balles, pasākumi, kāzas, sporta spēles
  • Home
  • /
  • BALLĪŠU KOMPLEKTI

BALLĪŠU KOMPLEKTI

Kam domāti ballīšu komplekti?

Lielākoties komplekti domāti ierobežota budžeta pasākumiem un to organizētājiem, kuriem vajag tehnisko nodrošinājumu. Ar šiem ballīšu komplektiem var tikt apskaņoti un nodrošināti ar inventāru nelieli vai vidēji korporatīvie pasākumi, kāzu dj, nelielas sporta spēles vai semināri.

Kā izvēlēties?

Pareizi izvēlēta skaņas un gaismas aparatūra nodrošina pasākuma izdošanos un spēju radīt labu ballītes atmosfēru. Daudz ko nosaka pasākuma profils, telpa un formāts. Svinībās mazā telpā vai ar akustisku, fona ievirzi var pietikt ar “Ekonomisko komplektu”, taču lielākai telpai jau vajadzēs “Standarta komplektu”. Šie ir tikai minimālie aparatūras komplekti ar kuriem iespējams nospēlēt balli. Labai ballei – labi jāsagatavojas.

CERAMONIJU / PREZENTĀCIJU APSKAŅOŠANAS KOMPLEKTS


Komplekts ir domāts kāzu ceramoniju, produktu prezentāciju vai sporta sacensību apbalvošanas ceramoniju apskaņošanai un ietver sevī minimālos tehniskos līdzekļus to apskaņošanai. Jāņem vērā, ka visur apstākļi nav vienādi, tapēc labāk iepriekš pakonsultēties.

ballem.lv kāzu ceramoniju_komplekts

Komplektā ietilpst:
2x JBL EON 515XT (2x625W)
2x skandu statīvi
1x “Shure” radio mikrofons
1x “K&M” mikrofona statīvs
1x “Yamaha” MG102c pults
1x Vadu komplekts
1x Tehniskais personāls
1x transports

CENA: no 80 EUR


“UPLIGHTING” FONA IZGAISMOŠANAS KOMPLEKTS


Jaunākās paaudzes “silto” LED gaismu komplekts ar wi-fi vadību svinību telpu izgaismošanai un svētku noskaņas radīšanai. Prožektoros tiek izmantotas “amber” tipa gaismas diodes, kuru izstarotā gaisma rada krietni mājīgāku efektu, nekā vecās paaudzes “aukstie” LED. Šo gaismu tehnikas vadīšanai izmantoram wi-fi tehnoloģiju, kura ļauj krietni minimizēt izmantoto savienojošo kabeļu daudzumu, tādejādi uzlabojot estētiku.

ballem.lv uplighting gaismu komplekts

Komplektā ietilpst:
8x RGBWA proželtori
2x wi-fi uztvērēji
1x wi-fi gaismu pults

CENA: no 80 EUR


STANDARTA BALLĪŠU APSKAŅOŠANAS KOMPLEKTS


Šis komplekts ir domāts līdz 50m2 iekštelpām un derēs mazu telpu apskaņošanai. Jāņem vērā, ka “Ekonomiskais komplekts” jau nes nosaukumā savu jēgu – ir ekonomisks, taču tehniski varētu būt labāks. Runai, konferenču apskaņošanai un prezentācijām pietiks pilnībā, mazu deju placīti arī var apskaņot, tomēr lielākai vai specifiskas formas telpai var izrādīties par mazu.Jāizvērtē katra situācija atsevišķi. Mazas kāzas šaurā draugu un radu lokā, bērnu ballīte, seminārs vai vienkārši jubileja, draugu ballīte kafejnīcā – šis būs īstais risinājums!

ballem.lv kāzu ceramoniju_komplekts

Komplektā ietilpst:
2x JBL EON 515XT (2x625W)
2x JBL MP418SP (2x600W)
2x skandu statīvi
2x Shure mikrofoni
2x K&M mikrofona statīvs
2x Vadu komplekts
6x LED RGBWA prožektori

CENA: no 120 EUR


Back to Top